BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 14598321
nr 1459 8321
Bordslampor
3 st, udda. Höjd: 28-38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 april 2022
kl 18:19:19
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)